Технологічні сторінки

Ппропонуємо до вашої уваги кілька статей, де ми описуємо вирішення проблем, з якими нам довелося зіткнутися в ході виробничої діяльності:

Як виготовити корпус приладу?

При розробці штучних та експериментальних зразків обладнання настає час, коли доводиться замислюватися над корпусом приладу. Саме від зовнішнього вигляду виробленого залежить перше враження у потенційного замовника. Замовлення одиничного або дрібносерійного корпусу за індивідуальними кресленнями загрожує великими грошовими витратами, і не кожен може собі це дозволити. А використання стандартного корпусу – це шаблонний підхід, і він не дозволяє якось виділити свій виріб на тлі «саморобок».

Пропонована нижче технологія дозволяє виготовити пристойні корпуси для штучного або дрібносерійного виробництва.

Читати далі...

Виготовлення передніх панелей

Передня панель – це обличчя приладу. Існує думка, що для комерційного варіанту приладу необхідно замовляти панель на серйозному підприємстві. Все правильно, проте для штучного та дрібносерійного виробництва цілком підійде технологія, описана нижче.

Читати далі...

Піролізный котел своїми руками

Проблама опалення виробничих приміщень за відсутності газу, вугілля та дешевої електроенергії вирішується, як правило, за допомогою дров. Для їх спалювання застосовують різні пристрої: теплоакумулюючі печі (цегляні), котли водяні і повітряні, буржуйки і піролізні «булери». Саме останній чудовий девайс і був придбаний напередодні минулої зими для опалення нашої майстерні (площею 36 м2 з висотою стелі 6м і підвісною стелею на висоті 3 м, цегляні стіни без утеплювача). Прямо скажемо, робота «Буллера» нам не сподобалася...

Читати далі...